Współpraca

Kilka słów o naszych partnerach

 

STIEBEL ELTRON  - Początek firmy sięga 1924 roku, gdy dr Theodor  Stiebel  konstruuje pierwszą elektryczną grzałkę zanurzeniową. Łącznie uzyskał 160 patentów w Niemczech i zagranicą, należąc do pionierów nowoczesnej techniki służącej do przygotowania ciepłej wody.Od 1943 roku ,firma ma swoją siedzibę w Holzminden, Niemcy. Po dzień dzisiejszy, sukcesywnie zwiększa swoje możliwości o nowe produkty i technologie. W 2007 roku powstała najnowocześniejsza i największa w Europie środkowej fabryka pomp ciepła-hala im Dr Theodora Stiebel jest krokiem milowym w historii przedsiębiorstwa.Firma ma swoje przedstawicielstwa w wielu krajach świata. W 1992 roku powstał Stiebel Eltron-Polska Sp z o.o.  – oferująca na runku polskim wyjątkowo szeroką gamę   produktów pozwalających na optymalne zaopatrzenie każdej inwestycji budowlanej w źródła ciepła idealnie dopasowane do oczekiwań i możliwości inwestora.

 

AEG  –  W 1883 roku Emil Rathenau, posiadający licencję na patenty Edisona ( wynalazcy żarówki) założył DEG – „Niemiecką Kompanię Edisona do użytkowego wykorzystania elektryczności” , która w 1887 roku została przekształcona w AEG.W szybkim czasie stała się jednym z największych niemieckich przedsiębiorstw przemysłowych. Specjalizuje się w elektrycznych urządzeniach ogrzewających wodę i pomieszczenia, zgodnie z mottem Jej założyciela „Energia elektryczna powinna być ogólnie dostępna”

 

OERTLIPoczątki firmy sięgają 1929 roku, kiedy Walter Oertli założył firmę OERTLI w Szwajcarii. Został przedstawicielem firmy amerykańskiej QUICK-MAY, a od 1937 przejął przedstawicielstwo w Europie. Brak dostaw palników z USA skłonił Go do skonstruowania palnika , i własnej produkcji. Od 1946 roku OERTLI specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych palników stosowanych w urządzeniach grzewczych. W 1978 roku powstał pierwszy oddział w Niemczech. Obecnie firma OERTLI posiada w swojej ofercie poza palnikami olejowymi i gazowymi, szeroki wachlarz nowoczesnych urządzeń grzewczych.

 

BRÖTJE - Siedziba firmy znajduje się w Oldenburg Rastede. Od ponad 90 lat,powstała w 1919 roku, łączy indywidualnie dobrane systemy grzewcze wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na wygodę. W 1993 roku  firma zaistniała na rynku polskim.Niezależnie od tego jaki rodzaj energii wybiera Klient, BRÖTJE oferuje odpowiednie urządzenie. Technika kondensacyjna o wysokiej jakości, przeznaczona na olej i gaz, urządzenia przyjazne dla środowiska czy kolektory słoneczne i pompy ciepła – BRÖTJE jako doświadczony producent oferuje wszystko z jednego źródła.

 

DE DIETRICH - Logo De Dietrich – symbol jakości od 1778 r. jest najstarszym znanym znakiem przemysłowym – nadane przez Króla Ludwika XVI, mające na celu zabezpieczenie wyrobów firmy De Dietrich przed ich podróbkami. Firma w swojej historii, może się pochwalić współpracą w produkcji samochodów Bugatti. Marka De Dietrich ,  jest niekwestionowanym liderem we Francji. Ponad 100 inżynierów pracuje w ośrodkach naukowo-badawczych nad tworzeniem kotłów przyszłości i innych urządzeń grzewczych ,a praca ta jest skierowana na nowe technologie łączące oszczędność energii i ochronę środowiska .

 

GRUNDFOSFirmę założono w 1945 roku. Jej główna siedziba znajduje się w niewielkiej miejscowości Bjerringbro w Danii.  Obecnie, Grundfos jest największym na świecie producentem pomp obiegowych, posiadającym ok. 50% rynku światowego Grupa Grundfos jest reprezentowana przez ponad 80 spółek handlowych w przeszło 55 krajach.   Roczna produkcja ponad 16 milionów sztuk pomp plasuje Grundfos na liście światowych liderów.  Jest ona dostawcą  pełnego zakresu pomp i energooszczędnych rozwiązań.  

 

WILOFirma rozpoczęła działalność w roku 1872, kiedy to Louis Opländer założył fabrykę wyrobów z mosiądzu i miedzi. Siedziba firmy znajduje się w Dortmundzie, Niemcy. Wilo posiada obecnie blisko 60 spółek produkcyjnych i handlowych na całym świecie, a otwarcie oddziału w Australii oznacza także, że firma obecna jest na wszystkich kontynentach. Jest jednym z wiodących światowych producentów pomp i systemów pompowych do instalacji grzewczych, chłodniczych i klimatyzacyjnych, zaopatrzenia w wodę oraz oczyszczania i odprowadzania ścieków.

 

REFLEXFirma Reflex wchodzi w skład holdingu WINKELMANN GROUP GmbH+Co.KG utworzonego już w XIX wieku. Obecnie jest największą firmą w Europie produkującą ciśnieniowe naczynia przeponowe. Na rynek polski firma wkroczyła w 1989r.,  a w 1994 została zarejestrowana firma Reflex-POLSKA Sp. z o.o. . Jej zakład znajduje się Legnicy, gdzie produkowane są podgrzewacze wody i naczynia płaskie. Marka reflex znana jest ze swoich systemów stabilizujących ciśnienie w instalacjach ciepłej wody użytkowej oraz wody grzewczej w wielu krajach świata. Program produkcji Reflex-POLSKA Sp. z o.o. obejmuje: ciśnieniowe naczynia wzbiorcze, układy stabilizacji ciśnienia sterowane kompresorowo oraz pompowo, układy odgazowujące, pojemnościowe podgrzewacze ciepłej wody, układy uzupełniające ubytki ciepłej wody, zbiorniki buforowe.

MTECH Komfort Cieplny 2013 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Wykonanie: ClassyCreative.pl